Pierwszy raz?

Lubię kawę, słodycze i skandynawski design. Nie piję, nie palę i nie zażywam. Czysty umysł do dla mnie priorytet. Nie poświęcam czasu na rzeczy nieistotne. Nic nie muszę. Dużo mogę i chcę, a najbardziej chcę mieć dobre i wygodne życie. Mam prawo otaczać się przyjaznymi i życzliwymi ludźmi i nie waham się tego prawa używać.

Z zamiłowaniem spędzam czas z ludźmi na rozmowach i poznawaniu ludzkich losów. Potrafię zadać trudne pytania, ale nie muszę znać na nie odpowiedzi, jeżeli  narusza to czyjeś granice.

Mieszkałam i pracowałam w kilku europejskich krajach. Byłam kelnerką, menagerką, a nawet szefową kuchni. Mam duże doświadczenie w pracy w lokalach gastronomicznych i pragnę się nim podzielić.

Interesuję się także szeroką pojętą sztuką współczesną. Nie traktuję jej bezkrytycznie, bo uważam, że skoro czegoś w sztuce nie pojmuję, to jest to wina artysty, a nie moja, bo nie umiał pokazać swojego artyzmu w zrozumiały sposób dla odbiorcy. Wybieram z niej rzeczy dla siebie zrozumiałe i pragnę je przybliżyć innym opisując wydarzenia kulturalne, ciekawe miejsca, architekturę, wystawy czy poszczególne dzieła, zarówno polskie jak i zagraniczne.

Mieszkam w Wielkiej Brytanii. Zarzucając tu swoją życiową kotwicę spotkałam się z różnymi fałszywymi wiadomościami dotyczącymi mentalności ludzi, przepisów prawa czy panującymi zwyczajami. Poszukując dla siebie informacji doszłam do wniosku, że mogłabym się nimi podzielić, by innym było łatwiej.

Piszę, bo chcę być czytana.